Εξαιρετική βραδιά για τον Βαγγέλη Μεϊμαράκη. Τον αποθέωσε ένας πραγματικός φίλος της Ελλάδας, και τον απαξίωσε ένας υμνητής του Τατσόπουλου και του Πανούτσου.
![Εξαιρετική βραδιά για τον Βαγγέλη Μεϊμαράκη. Τον αποθέωσε ένας πραγματικός φίλος της Ελλάδας, και τον απαξίωσε ένας υμνητής του Τατσόπουλου και του Πανούτσου. 6 img 9080](https://olympiada.files.wordpress.com/2018/11/img_9080.jpg)
Πόσο μικρός αποδεικνύεται καθημερινά ο Κυριάκος Μητσοτάκης, πραγματικά εκπλήσσει. Την ώρα που φερόταν με τον χειρότερο τρόπο στον Βαγγέλη Μεϊμαράκη, επειδή ο τελευταίος δεν ανέχθηκε της τερατολογίες του για την αναθεώρηση του Συντάγματος και του γύρισε πίσω 27 άρθρα, ο τέως πρόεδρος της Γαλλίας Φρανσουά Ολάντ έπλεκε το εγκώμιο του πρώην προέδρου της Νέας Δημοκρατίας, για την υπεύθυνη στάση του το καλοκαίρι του 2015. Η αποψινή νύχτα είναι εξαιρετικά τιμητική για τον Βαγγέλη Μεϊμαράκη. Τον προσέβαλλε ένας υμνητής του Τατσόπουλου και του Πανούτσου, και τον αποθέωσε ένας πραγματικός φίλος της Ελλάδας.