Βγάλτε τον Ραγκούση στα πάνελ παρακαλούμε. Όχι τον Καρχιμακη,,,
![Βγάλτε τον Ραγκούση στα πάνελ παρακαλούμε. Όχι τον Καρχιμακη,,, 6 wpid 20150106065013](http://olympiada.files.wordpress.com/2015/01/wpid-20150106065013.jpg)
Όλα τριγύρω αλλάζουν κι όμως τα ίδια μένουν! Ο λόγος για τον επικεφαλής της Κίνησης των 75 και πλέον στέλεχος του νεοσύστατου κόμματος του ΓΑΠ, Μιχάλη Καρχιμάκη, ο οποίος πλέον ξεκίνησε να εμφανίζεται εκ νέου σε τηλεοπτικά πάνελ. Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν άφαντος, όμως με την επανεμφάνιση του πρώην πρωθυπουργού βγήκε και ο ίδιος από την ναφθαλίνη. Απομένει, λοιπόν, και το μεγάλο comeback του πρώην υπουργού Εσωτερικών και κηπουρού του ΓΑΠ Γιάννη Ραγκούση!